W naszej ofercie znajdują się wszystkie elementy niezbędne do stworzenia profesjonalnego systemu zasilania gwarantowanego. Rozwiązania, które proponujemy są dobrane do potrzeb konkretnego użytkownika i oparte na sprawdzonych urządzeniach


Oferta Energo-Komp obejmuje kompleksowe przygotowanie koncepcji, projektu oraz struktury systemu zasilania. Następny krok to wykonanie instalacji, dostawa i montaż sprzętu (w tym zasilaczy awaryjnych UPS). Przeprowadzamy też konieczne testy oraz szkolenia.

PROJEKTUJEMY TAKŻE SPECJALISTYCZNE UKŁADY ZASILAJĄCE I KONTROLNO-POMIAROWE ZNAJDUJĄCE ZASTOSOWANIE W ENERGETYCE, SŁUŻBIE ZDROWIA, KOLEJNICTWIE I INNYCH DZIEDZINACH.

Zadaniem układów kontrolnych, pomiarowych i sygnalizacyjnych jest wzrost bezpieczeństwa i niezawodności sieci elektroenergetycznych. Rosnąca złożoność procesów i konkurencyjność przedsiębiorstw wymagają zastosowania rozwiązań charakteryzujących się wysokimi parametrami użytkowymi i łatwą obsługą.


Nasze rozwiązania oparte są na doświadczeniu jednego z największych producentów tego typu urządzeń na rynku europejskim, firmę ESA - Grimma GmbH. Prowadzimy doradztwo, wspomagamy prace projektowe, wykonujemy audyty systemów zasilania separowanego i gwarantowanego, dostarczamy niezbędne urządzenia i usługi. W ofercie Elektroschaltanlagen Grimma GmbH znajdują się


• Rozdzielnice niskiego napięcia

• Systemy ogrzewania rozjazdów kolejowych - system WHVI®

• Systemy zasilania dla obiektów służby zdrowia - system HospEC®

• Systemy kontroli prądów różnicowych i roboczych - system WebVisEC®

• Automatyka procesów produkcyjnych dla przemysłu motoryzacyjnego.

SERWIS ZASILACZY UPS WARSZAWA

Rolą zasilaczy awaryjnych UPS jest zapewnienie nieprzerwanego działania urządzeń w razie awarii zasilania zewnętrznego. Aby ciągłość w dostawie zasilania mogła zostać zapewniona, konieczna jest regularna konserwacja oraz serwis zasilaczy.

W warszawskim oddziale Energo-Komp dbamy o prawidłowy stan techniczny zasilaczy awaryjnych. Urządzenia poddawane są przeglądowi, na następnie, po przeprowadzeniu analizy ich stanu i przygotowaniu kosztorysu, są naprawiane lub poddawane konserwacji, a następnie starannie testowane. W serwisowanych zasilaczach awaryjnych UPS wykonujemy kalibrację nastaw parametrów elektrycznych w celu optymalizacji ich pracy.

panele fotowoltaiczne Warszawa

PHU Energo-Komp
ul. Twarda 56a/81
00-818 Warszawa

NIP: 714-166-17-18
REGON: 142285136

Punkt serwisowy
ul. Babinicza 17
03-289 Warszawa