• Firma In Place Budownictwo-Elektroinstalacje potwierdza, że Energo-Komp wykonała modernizację instalacji zasilania gwarantowanego UPS oraz dostawę zasilacza UPS 80 kVA do budynku Orange w Skierniewicach. Firma In Place Budownictwo-Elektroinstalacje potwierdza, że prace zostały wykonane solidnie i poleca firmę PHU Energo-Komp jako solidnego, rzetelnego i terminowego wykonawcę.

  In Place Budownictwo-Elektroinstalacje

 • Wojewódzki Szpital Kliniczny im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze Sp. z o.o. z siedzibą w 65-046 Zielona Góra, ul. Zyty 26, potwierdza, że firma P.H.U. Energo-Komp z siedzibą przy ulicy Twardej 56a lok. 81 w Warszawie reprezentowana przez Mariusza Wolińskiego w okresie od 05.2014 r. do 05.2017 r. wykonała następujące usługi:- coroczne przeglądy zasilaczy UPS takich producentów jak: Aros Riello, Socomec, APC, CES, Inform, MasterGuard, ActiveJet- wymiany prewencyjne kondensatorów AC, DC i wentylatorów chłodzących- wymiany akumulatorów- sprzedaż 3 szt. zasilaczy UPS mocy 10 kVA wraz z podłączeniem i uruchomieniem- sprzedaż 1 szt. zasilacza UPS mocy 6 kVA wraz z podłączeniem i uruchomieniemJednocześnie Wojewódzki Szpital Kliniczny im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze Sp. z o.o potwierdza, że prace zostały wykonane należycie i poleca firmę PHU Energo-Komp jako solidnego i rzetelnego wykonawcę.

  Wojewódzki Szpital Kliniczny im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze Sp. z o.o

 • Paroc Polska Sp. z o.o. potwierdza, że Energo-Komp przeprowadziła usługę przeglądu oraz naprawy systemu zasilaczy UPS Aros 2x160 kVA zainstalowanych na liniach produkcyjnych. Jednocześnie Paroc poleca firmę Energo-Komp jako solidnego i rzetelnego wykonawcę.

  Paroc Polska Sp z o.o.

 • Orlen Centrum Serwisowe Sp. zo.o. (Dział Serwisu Terminala) zaświadcza, że firma Energo-Komp wykonywała prace serwisowe polegające na cyklicznym wykonywaniu przeglądów oraz napraw zasilaczy UPS wraz z modułami baterii akumulatorów pracujących na potrzeby obiektów będących w naszym utrzymaniu technicznym. Prace były wykonane w sposób profesjonalny co daje podstawę do wystawienia firmie Energ-Komp referencji rzetelnego wykonawcy.

  Orlen Centrum Serwisowe

 • Szpital Wojewódzki w Opolu potwierdza, że firma Energo-Komp reprezentowana przez Mariusza Wolińskiego wykonała usługę naprawy urządzenia UPS Dygis 40 kVA, w której skład wchodziły następujące prace: wymiana kompletu baterii AGM VRLA MWL40-12 32 szt., komplet kondensatorów DC 4400 µF 8 szt., komplet kondensatorów AC 130 µF 6 szt., komplet wentylatorów M1-M3 230 V AC d170 3 szt. Jednocześnie potwierdzamy, że prace zostały wykonane z należytą starannością i polecamy firmę Energo-Komp jako solidnego i rzetelnego wykonawcę.

  Szpital Wojewódzki w Opolu

 • Slider Technologies Sp. z o.o. potwierdza, że firma Energo-Komp w okresie od 01.01.2015 r. do 30.10.2015 r. prowadziła serwis pogwarancyjny 22 szt. zasilaczy UPS. Zakres wykonywanych prac: regularne przeglądy konserwacyjne, wymiana podzespołów eksploatacyjnych (kondensatory, wentylatory, akumulatory), zapewnienie stałego dostępu do linii serwisowej HOTLINE 24 h. Jednocześnie potwierdzamy, że prace zostały wykonane rzetelnie i poleca firmę Energo-Komp jako solidnego i terminowego wykonawcę.

  Slider Technologies

 • Polykomfort II 05-240 Tłuszcz ul Norwida 15 nip 762 152 58 89 potwierdza, że firma PHU Energo-Komp z siedzibą w Warszawie przy ulicy Twardej 56a/81 reprezentowana przez Mariusza Wolińskiego w okresie od marca 2018 r. do lipca 2018r. zaprojektowała oraz wykonała instalację fotowoltaiczną o mocy 40,60 kWp składającą się z falownika o mocy 36 kW oraz 140 modułów monokrystalicznych mocy 290W. W zakres prac między innymi wchodziło:•Wykonanie projektu koncepcyjnego•Dostawa wszystkich komponentów do wykonania instalacji•Podłączenie i konfiguracja instalacji z siecią energetyczną•Przygotowanie dokumentacji Jednocześnie firma Polykomfort II potwierdza, że prace zostały wykonane należycie i poleca firmę PHU Energo-Komp jako solidnego, rzetelnego i terminowego wykonawcę.

  Polykomfort II

 • Zintegrowane Systemy Techniczne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Aleje Jerozolimskie 212A, numer KRS: 0000140395, NIP: 9511936983 potwierdza, że firma P.H.U. Energo-Komp z siedzibą przy ulicy Twardej 56a lok. 81 w Warszawie reprezentowana przez Mariusza Wolińskiego w okresie od 07.05.2016r do 10.06.2016r przeprowadziła usługę modernizacji instalacji zasilająco/odbiorczej wraz z demontażem istniejącego systemu zasilania gwarantowanego oraz dostarczyła i uruchomiła zasilacz UPS MST mocy 30kVA w budynku biurowym w Warszawie.Jednocześnie Zintegrowane Systemy Techniczne Sp. z o.o. potwierdza, że prace zostały wykonane należycie i poleca firmę PHU Energo-Komp jako solidnego i rzetelnego wykonawcę.

  Zintegrowane Systemy Techniczne Sp. z o.o.

Wyślij do nas swoje referencje, a pojawią się na stronie:

panele fotowoltaiczne Warszawa

PHU Energo-Komp
ul. Twarda 56a/81
00-818 Warszawa

NIP: 714-166-17-18
REGON: 142285136

Punkt serwisowy
ul. Babinicza 17
03-289 Warszawa